BIREX
Salon Mody


05-420 Józefów k/Otwocka
ul. Sikorskiego 127
tel.(022) 789 38 72
fax (022) 789 39 36
info@birex.pl


Godziny Otwarcia:

pon-pt: 10:00 - 19:00
sob: 10:00 - 15:30
 
 
 
 


NOWOŚĆ   !!!

W sprzedaży

kostiumy oraz

slipki kąpielowe.

 
 
HISTORIA


Historia firmy sięga roku 1977. Założycielami byli bracia Zbigniew i Sławomir Sierpińscy.Swój początek wzięła od produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych - zabawek, galanterii.

Kiedy rynek uległ przekształceniu, zmieniono profil produkcji.Nappy do odzieży okazały się strzałem w dziesiątkę. Kontakty targowe pozwoliły nawiązać współpracę z odbiorcami krajowymi i zagranicznymi.

Po 1989 roku, gdy do Polski wielkimi krokami wkroczyła gospodarka rynkowa, po raz kolejny zmieniono profil działalności. Pomógł w tym kapitał kontaktów. Wielu znaczących producentów odzieży, takich jak "Vistula", zaproponowało, aby założyć ich przedstawicielstwa. Obowiązków przybywało, w związku z czym do firmy dołączyli kolejni członkowie rodziny.

W 1990 roku powstał "Birex" - hurtownia polskiej odzieży markowej. Partnerzy tacy jak: "Vistula", "Bytom", "Próchnik" zaczęli odnosić sukcesy a "Birex" wraz z nimi.

W 1998 roku firma przeniosła się do nowej siedziby. Otworzono salony sprzedaży odzieży damskiej i męskiej. Firma znzna jest nie tylko wśród okolicznych mieszkańców, ale także w wilu dużych aglomeracjach miejskich.
 
Zobacz co nowego

Nowość !!!

W sprzedaży

kostiumy oraz

slipki kąpielowe

 
 
 


U nas Taniej niż w CENTRACH HANDLOWYCH!

Sprawdź nasze ceny, mile Cię zaskoczą i na pewno do nas wrócisz!

 
 
Projekt i wykonanie:
InforpolNET, 2008